Gospodarstwo Agroturystyczne

Zapraszamy do malowniczo KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERApołożonego obiektu agroturystycznego w Opolnicy. Z posesji rozpościera się widok na Góry Bardzkie oraz dolinę Nysy Kłodzkiej. Pokoje gościnne przenoszą nas w klimaty słonecznej Toskanii, a tutejsza pizza z poniemieckiego pieca jest włoską rozkoszą dla naszego podniebienia.

W dodatku miejsce zachęca do aktywnego wypoczynku, ponieważ organizowane są spływy kajakowe Nysą Kłodzką, wycieczki po szczytach górskich, rowerowe przejażdżki wśród pachnących życiem lasów.

Opolnica33_3Gospodarstwo promuje kuchnie wegetariańską, ale dla każdego znajdzie się coś dobrego. Wieczorami siadamy przy ognisku i śpiewamy różne piosenki, przy tym zajadając się świeżo upieczonymi ziemniaczkami.

Na straży gospodarstwa stoi pies o imieniu Leonardo, wszyscy na niego mówią Leo, piękny czarny labrador, który bardzo lubi spacery, zabawy i orzeźwiające kąpiele w rzece.

Gospodarstwo wspiera projekt Ekoosady Opolnickiej i z miłą chęcią zaprasza różne alternatywne grupy i społeczności do tworzenia imprez, aby przyciągać podobnych sobie, czyli pozytywnie zakręconych ludzi.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie przyjechać na kilka dni, poczuć ten wiejski klimat i poznać ludzi, którzy tworzą to wspaniałe miejsce, to dajcie znać. Powołajcie się na Nas i przyjeżdżajcie, bardzo chętnie Was poznamy.

Gospodarstwo Agroturystyczne „Dom Nad Srebrną Rzeką”
Opolnica 33 (kierunek Bardo, potem Nowa Ruda)
Tel. 883 565 413

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *