Serdeczne Podziękowania dla Wszystkich Wspierających Akcję Odbudowy Ekoosadowego Domu

wpis w: Blog | 0

projekt11Drodzy przyjaciele, dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie jakie dostał Paweł Kobielus, związane z jego odbudową domu. Do końca akcji zostało 11 dni, bez względu na to jaki będzie finał, cieszymy się że tak dużo ludzi wzięło udział w akcji.

Początki były zaskakujące, gdyż w pierwszym tygodniu już uzbieraliśmy fajna kwotę. W kolejnych dniach dołączyli się do nas Nasi sympatycy i pomagali rozruszać akcję.

1. Pierwszym motorem, była audycja u Janusza Zagórskiego w Niezależnej TV, w której przeprowadzony został wywiad z Pawłem K. Za który bardzo serdecznie dziękujemy NTV.

2. W dniu 29.10.2014r – w “Ekspressie Miejskim” powiatu ząbkowickiego ukazał się artykuł nt. akcji zbierania funduszy na odbudowę domu w Ekoosadzie Bardo.

3. W dniu 30.10.2014r – Wspierają nas też inne alternatywne społeczności. Taki tekst wrzuciła nam na fanpage’a Akademia Bosej Stopy:
Nasi przyjaciele z ekoosady Bardo ruszyli z crowdfundingiem na odbudowę domu. Dopingujemy, obserwujemy, wspieramy jak możemy i zachęcamy innych. Ekoosady i różne inne oddolne kooperatywy wzmacniające otwartą kulturę i lokalną samowystarczalność to naszym zdaniem najbardziej życzliwy kierunek dla ludzkości i naszej pięknej planety.

4. W dniu 3.11.2014r – portal Ulica Ekologiczna opublikował artykuł o naszej akcji jako temat dnia 🙂 Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

5. W dniu 6.11.2014r – na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Bardo, w dziale “Aktualności“, ukazała się wzmianka dotycząca prowadzonej przez nas akcji. Dziękujemy UMiG Bardo za zamieszczenie tej informacji.

6. W dniu 6.11.2014r – Swojego wsparcia udzielili Pawłowi, poprzez wpis na swoim blogu, nasi znajomi, podróżnicy – Brygida i Bartek.  Dziękujemy Brygidzie i Bartkowi za zainteresowanie i życzymy ciekawych i bogatych doznań i doświadczeń podczas dalszych podróży po świecie 🙂

7. W dniu 6.11.2014r – w lokalnym serwisie informacyjnym Doba.pl ukazała się krótka notka o naszej akcji. Dziękujemy za pomoc!

8. W dniu 7.11.2014r – Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji aktorce Izabelli Miko, która zamieściła artykuł na jej temat na stronie swojego projektu “Ekomiko“.  Pani Izo, popieramy działania ekologiczne i życzymy dalszych sukcesów na ekranie

9. W dniu 8.11.2014r – “Dobra Idea” – Magazyn Pozytywnych Inspiracji odniósł się dziś do naszego projektu umieszczając na swoim Fanpage’u notkę: “Dodajmy otuchy i konkretnej pomocy wspierając Pawła i projekt Ekoosada w odbudowie wymarzonego domu ze słomy i gliny!!!

10. W dniu 10.11.2014r – na stronie internetowej Ekogazety pojawiła się informacja na temat Pawła i projektu odbudowy domu.

11. W dniu 10.11.2014r – Fanpage “Bio-Życie” zachęca do wsparcia :

Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia zaangażowanego eko-rolnika z ponad 20-letnim stażem – pana Pawła Kobielusa, który propaguje uprawy bez agrochemii i idee samowystarczalności. Od dwóch lat jest zaangażowany w tworzenie Ekoosady Bardo, gdzie buduje swój dom i chce się osiedlić. Niestety 18 sierpnia 2014 roku dom ekologiczny w stanie budowy spłonął. To co robimy wraca do nas, więc nawet najmniejszy miły gest sprawi, że ta energia do nas wróci… być może w postaci ekologicznych plonów upraw pana Pawła“.

My dorzucamy od siebie małą “cegiełkę” i trzymamy kciuki za powodzenie całej akcji!”

12. W dniu 14.11. 2014r – Dwa dni temu czasopismo internetowe “Ziemia Mielecka” zamieściło na swojej stronie informację o naszej akcji. Dziękujemy za wsparcie!

13. W dniu 16.11. 2014r – UWAGA, UWAGA, ważna wiadomość! Do udziału w naszej akcji przyłączają się w sposób niezwykle twórczy nasi przyjaciele z Opola! Pod hasłem „Pomóżcie Artystom pomóc Ekoosadzie w Opolnicy” odbędzie się zbiórka pieniędzy na 5 edycji imprezy Drums & Dance, warsztaty gry na djembe i aukcja prac plastycznych z przeznaczeniem dochodu na odbudowę domu w Opolnicy. Będzie się działo! Wielkie dzięki za Wasze wspaniałe zaangażowanie 🙂

To jest tylko kilka osób, które wymieniłam, które wspierają, promują i patronują całą akcję.
Wszystkim wspierającym 89 osobom na polakpotrafi, bardzo jesteśmy wdzięczni za hojność i pomocną dłoń jaką okazali.

Zostało 11 dni i ok. 24 tysiące do uzbierania, trzymamy mocno kciuki za realizację tego projektu. W ramach promocji naturalnego budownictwa, Paweł zaoferował swój projekt jako jedną z nagród.
Zatem możecie być w posiadaniu projektu wartego 10 tyś a przy tym wesprzeć całą akcję na polakpotrafi.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, bo jeśli się bawić to tylko razem 😀wspólne budowanie19

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.