„Globalny Dzień Świadomości” – 14.03.2015

wpis w: Wydarzenia | 0

Zapraszamy na ZDay – Globalny Dzień Świadomości. W tym roku wydarzenie odbędzie się 14 marca 2015 o godz. 18:00 we Wrocławiu w Konturach Kultury. Będziemy prowadzić całe spotkanie, na którym zaprezentujemy najnowszy film nakręcony przez Jacque’a Fresco „The Choice is Ours”, który przedstawia obecną sytuację jaka panuje na świecie. Natomiast my zaprezentujemy szereg rozwiązań i działań, które już teraz młodzi ludzie wprowadzają w życie. Bądź zmianą, którą chcesz widzieć we świecie, dlatego zamiast narzekać i powielać stare schematy, wprowadzamy już teraz ciekawe alternatywy w życie, wiedząc, że to jest jeden z kroków w kierunku budowania „świata jutra”.

Poniżej przedstawiamy Wam zapowiedź tego wydarzenia, w studio Niezależnej Telewizji. Szymon Chrobak z ruchu The Zeitgeist Movement i Paweł Stafij z ośrodka Kontury Kultury razem zapraszają widzów na to wydarzenie.

Film dokumentalny „The Choice is Ours” został realizowany dzięki, zakończonej sporym sukcesem, akcji crowdfundingowej na portalu Kick Starter zorganizowanej przez The Venus Project.

https://www.youtube.com/watch?v=PizMuqZUWbY

Źródło: okraglemiasteczko.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.