POWITANIE WIOSNY 20-22 marca 2015 r.

wpis w: Wydarzenia | 0

Kolejną ciekawą imprezą w której będziemy uczestniczyć jest “Przywitanie Wiosny” w Sobótce. Krystyna Maciąg, Janusz Zagórski i NTV zapraszają wszystkich do udziału w wydarzeniu:

“Zapraszam serdecznie w dniach 20-22 marca b.r. do Ośrodka Mieszko i Jagienka na Przełęczy Tąpała na spotkanie pod hasłem Powitanie Wiosny 2015 r.

Po raz kolejny, w magicznej i energetycznej okolicy Masywu Ślęży, w tym niezwykłym czasie, kiedy napływają piękne, nowe energie na Ziemię – połączymy nasze serca i umysły w czasie wspólnych rozmów, wykładów, medytacji, wizualizacji i muzycznych koncertów. To spotkanie będzie poświęcone w całości energii miłości, by ta energia towarzyszyła nam przez ten nowy czas otwierania naszych serc w świadomości naszego Istnienia i mocno zakorzeniała się w nas i naszej świadomości. Zapraszam bardzo serdecznie- zarówno stałych już bywalców naszych spotkań w Masywie Ślęży, jak i wszystkie inne osoby, które zechcą zjednoczyć się z nami w pięknej energii miłości i magicznej góry Ślęży.


Źródło: niezaleznatelewizja.tv


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.