Kolejny etap odbudowy domu w Ekoosadzie Bardo rozpoczęty

wpis w: Blog, Wydarzenia | 0

Witajcie! Po kilkutygodniowej przerwie, ruszyły kolejne etapy odbudowy konstrukcji domu w Ekoosadzie Bardo, o którym pisaliśmy we wcześniejszym artykule.dom_3

W II etapie przyjechali wolontariusze, którzy pomogli odbudować lukarnę, skręcać krokwie, deskować dach i kłaść tymczasowe pokrycie dachowe.

dom_4Po upalnym tygodniu intensywnej pracy, udało się skończyć więźbę dachową oraz zadeskować dach.

dom_1Dzięki zaangażowaniu wszystkich i fajnej atmosferze, stworzyła się sprawnie działająca ekipa polsko-niemiecka. Prace trwały od świtu do zmierzchu, z przerwami na posiłki gotowane w naszym kultowym kociołku.

dom_6Był też czas na kąpiele w zbudowanym w 10 minut basenie i pobliskiej Nysie. Humory wszystkim dopisywały i ten wspólnie spędzony tydzień pozostanie jako piękne wspomnienie. dom_5Podobnie jak poprzednio, tak i teraz zapraszamy do wspólnego budowania. W ramach pomocy sąsiedzkiej i współpracy planujemy założyć tymczasowe pokrycie na dachu i zabezpieczyć konstrukcje drewnianą budynku przed zimą.

Wszystkich chętnych do pomocy serdecznie zapraszamy. Prace potrwają do 5 września. Czekają na Was piękne widoki, miła atmosfera i fajna przygoda.

Zakwaterowanie: preferowany własny namiot i śpiwór (istnieje też możliwość wynajęcia pokoju u Mariusza).
Wyżywienie: wegetariańskie, kuchnia polowa (po stronie gospodarza).
Kontakt do Pawła Kobielusa: 502 523 692

dom_2


Źródło: FunPag’e Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.