Kolejni osadnicy dołączają do Opolnicy!

wpis w: Blog | 4

Z przyjemnością chcemy wszystkich poinformować, że kolejna rodzinka nabyła ziemie w Opolnicy. Darek pasjonat i aktywny działacz w środowiskach alternatywnych marzy o stworzeniu miejsca, które swoją energią i bogactwem przyrodniczym będzie przywracało ludzi do zdrowia.Planuje stworzyć ogród, ale nie taki zwykły. Projekt będzie bardzo dokładnie przemyślany, w tym celu teren został zbadany przez radiesteta, który wskazał korzystne miejsca do regeneracji zdrowia, działania pozytywnej energii, gdzie każdy będzie mógł się zrelaksować i przywrócić swoje zdrowie w strefie fizycznej jak i psychicznej. Opolnica ze względu na swoje bogactwo fauny i flory,  które widoczne jest w przepięknych krajobrazach, wpływa bardzo korzystnie na samopoczucie i wewnętrzny spokój każdego gościa tych stron. Jest to miejsce gdzie wszystko się zatrzymuje a dusza rozchwytuje się przestrzenią mykając po szczytach gór i nurcie rzeki, odkrywając kolejne zakamarki tych pięknych terenów.

4 Responses

 1. Monika

  Macie jakąś strategię w związku ze zmianami w ustawie o obrocie ziemią? Szukam swojego miejsca na Ziemi na Dolnym Śląsku.

  • Kamila

   Zakupiliśmy działkę w Opolnicy i tworzymy tutaj ekoosadę więc nie mamy tego problemu. Natomiast n facebooku widziałam, że dużo osób się organizuje.

 2. Dariusz

  Donoszę ze w Ekoosadzaie mamy następnych osadników. Praktycznie wszystkie działki maja nowych opiekunów. Zapowiada sie nowy rozdział dla Gór Bardzkich, gdzie powstała nowa społeczność ludzi zdeterminowanych w niesieniu twórczych impulsów w dziedzinach braterskiej ekonomi, dbałości o środowisko naturalne i krajobrazowe, zdrowy styl życia, kreatywność w asocjacjach, budowania więzi społecznych ma zasadach dobrosąsiedztwa wzajemnej pomocy, krzewieniu rożnych form działalności kulturalnej, również dla społeczności lokalnej. rozwijaniu i reaktywowaniu technologi przyjaznych dla środowiska przyrodniczego, jak i zdrowia ludzi ( w szeroko rozumianym sensie ). Tworzymy grupę suwerenów, którzy widząc dekadencje naszej cywilizacji, postanowili połączyć siły, aby z jednej strony rozpalić twórczy ogień i dać innym otulić się w jego cieple, a z drugiej strony nauczyć innych jak rozniecić podobny żar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.